Një ditë pas protestës së opozitës, Rama publikon VIDEON me 10 milionë shikime

Publikuar tek: politike, më 09:22 28-01-2018 Një ditë pas protestës së opozitës, Rama publikon VIDEON me 10 milionë shikime

Një ditë pas prtotestës së opozitës në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, kryeministri Rama ka publikuar një video.

Ashtu siç bën çdo ditë, teksa ka përshëndetur të gjithë ndjekësit e tij në Facebook, sot Rama ka publikuar një video promovuese të Shqipërisë turistike, siç e quan ai.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë video promovuese të Shqipërisë turisitike, që ka shënuar deri tani mbi 10 milionë shikime ne mbarë botën, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama krahas videos.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013045072555542
array(1) { ["section"]=> string(84) "nje-dite-pas-protestes-se-opozites-rama-publikon-videon-me-10-milione-shikime-108212" }