Një dritë e mistershme në spitalin e braktisur po tmerron qytetarët (Foto)

Publikuar tek: bota, më 13:26 30-12-2015 Një dritë e mistershme në spitalin e braktisur po tmerron qytetarët (Foto)

Një dritë e mistrershme në formën e pemës së Krishtlindjes ka ngjallur panik te banorët pranë godinë së një spitali të braktisur në Britaninë e Madhe.

Fotografia u postua në Facebook nga një infermiere e cila punon në një godinë spitalore përballë ndërtesës së braktisur. Ajo tha se ishte duke shkuar në shtëpi pasi kishte mbaruar punë kur vuri re dritën e çuditshme në një prej dritareve.

Të shumtë kanë qenë ata që sugjerojnë se aty mund të banojnë njerëz të pastrehë por megjithatë askush nuk ka arritur ta verifikojë.

haunt_land3_2620676a.jpg

wall_land1_2620688a.jpg

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0079550743103027
array(1) { ["section"]=> string(78) "nje-drite-e-mistershme-ne-spitalin-e-braktisur-po-tmerron-qytetaret-foto-28857" }