Një emision i ri investigativ nis në VizionPlus

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:55 04-09-2016 Një emision i ri investigativ nis në VizionPlus

Dy televizionet më të ndjekura në vend, Top Channel dhe Klan, po përgatiten për sezonin e ri të emisioneve investigative “Fiks Fare” dhe “Stop”.

Te Fiksi u larguan dy drejtuesit, Fjori Dardha dhe Gent Pjetri, emisioni Stop duket se nuk do të ketë ndryshime rrënjësore në format.

Por një emision i ri investigativ, mesa duket i ngjashëm me Fiksin dhe Stopin, pritet të nisë në sezonin e ri të VizionPlus. Edhe pse nuk ka detaje, emisioni pritet të fillojë gjatë muajit shtator.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01443886756897
array(1) { ["section"]=> string(53) "nje-emision-i-ri-investigativ-nis-ne-vizionplus-51877" }