Një familje e mrekullueshme si e Robertit dhe Norës “shamikuqe” (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:41 23-08-2017 Një familje e mrekullueshme si e Robertit dhe Norës “shamikuqe” (FOTO)

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë ndër çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar.

Së fundmi ata kanë nxjerrë një këngë së bashku e cila u prit me shumë dashuri nga publiku.

Nora me shami të kuqe ka pozuar krah bashkëshortit të saj dhe vajzës Renee. Ata ngjajnë  të mrekullueshëm, një familje me shumë dashuri brenda.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086019039154053
array(1) { ["section"]=> string(72) "nje-familje-e-mrekullueshme-si-e-robertit-dhe-nores-shamikuqe-foto-89932" }