Një fëmijë që imiton ministren. Gafat dhe prepotenca e qeveritarëve detyron edhe minorenët të tallen me ta

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:35 08-09-2016

9 vjeçarja Mishel Zdrava e ka të sigurt suksesin në aktrim. Në kanalin “Youtube” në internet është publikuar një video e 9 vjeçares e cila imiton në mënyrë perfekte ministren e Kulturës, Mirela Kumbaro.

Me skenar të Ela Zdravës, Mishela ka treguar jo vetëm aftësistë e saj në aktrim, por ka ironizuar qëndrimet e ministres në daljet e saj publike.

Komentet janë të tepërta për këtë video, ndaj ju ftojmë ta ndiqni në linkun e mësipërm. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094351768493652
array(1) { ["section"]=> string(111) "nje-femije-qe-imiton-ministren-gafat-dhe-prepotenca-e-qeveritareve-detyron-edhe-minorenet-te-tallen-me-ta-52343" }