Një foto me Bashën…të lutem

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:41 11-04-2015 Një foto me Bashën…të lutem

Bashës dje, qytetarët e Krujës jo vetëm që i kanë qarë hallet, por i kanë kërkuar edhe një nder: të dalë në foto me ta. Ja ku na shfaqet Basha me një krutan, në këtë foto krah për krah. Dihet se vizita e politikanëve në qytetet shqiptare shihet si ngjarje e rrallë për banorët dhe me siguri duan të përfitojnë për ta skalitur në memorie me një foto. Megjithatë nuk duhet patur shumë nxitim për t’u rrëmbyer foto, sepse në këto kohë zgjedhjesh politikanët do shkojnë shpesh tek ta, të çfarëdo lloj partie qofshin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Festa e Pashkës në Korçë
Obama dhe Castro takohen në Panama »
Article Logic
Execution time: 0.0082879066467285
array(1) { ["section"]=> string(32) "nje-foto-me-bashen-te-lutem-8414" }