Një foto rrënqethëse nga Korça në këtë ditë të acartë e me dëborë

Publikuar tek: aktualitet, më 11:09 06-01-2017 Një foto rrënqethëse nga Korça në këtë ditë të acartë e me dëborë

Sorina Koti, Koordinatore Kombëtare e Partisë Demokratike sjell një foto rrënqethëse nga qyteti juglindor në këtë ditë të acartë ku Korça është nën akull dhe dëborë.

Një i pastrehë sfidon të ftohtin shtrirë në trotuarin e mbuluar nga dëbora e akulli, mbi një karton ndërsa të tjerë veshur e mbërthyer kalojnë pranë tij në pamundësi për ta ndihmuar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Dua që Reisi im të jetojë...”, lutja për ndihmë e një babai të gjunjëzuar nga dhimbja (HISTORIA E RRALLË E FOSHNJËS 6-MUAJSHE NË TIRANË)
Ka “Dedë” dhe në qeveri (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0096960067749023
array(1) { ["section"]=> string(71) "nje-foto-rrenqethese-nga-korca-ne-kete-dite-te-acarte-e-me-debore-64735" }