Një foto sa mijëra fjalë. Edi Rama flet, Mimoza Hafizi duarkryq, 3 deputetë e 1 ministër e duartrokasin fuqishëm

Publikuar tek: politike, më 14:44 16-03-2016 Një foto sa mijëra fjalë. Edi Rama flet, Mimoza Hafizi duarkryq, 3 deputetë e 1 ministër e duartrokasin fuqishëm

Situata e djeshme e tensionuar në Shkodër vjen nëpërmjet një fotoje të vetme. Salla shpërtheu në duartrokitje kur deputetja që ka kundërshtuar Ramën kërkoi zgjedhje në parti.

Dhe pikërisht kjo foto flet sa për mijëra fjalë: Edi Rama flet, Mimoza Hafizi duarkryq duke e pritur ta dëgjojë se ç’thotë, ndërsa 3 deputetë e duartrokasin fuqishëm (Pjerin Ndreu, Paulin Stërkaj, Namik Kopliku) dhe ministri i Punëve të Jashtme Ditmir Bushati.Të tjerët janë socialistë, dy të rinj të sapoantarësuar mbajnë duart poshtë.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0095720291137695
array(1) { ["section"]=> string(115) "nje-foto-sa-mijera-fjale-edi-rama-flet-mimoza-hafizi-duarkryq-3-deputete-e-1-minister-e-duartrokasin-fuqishem-35249" }