‘Një grua më shumë’/ PD e sulmoi, Kryemadhi e uron, ja mesazhi që ka për Topallin dhe partinë e re që krijoi

Publikuar tek: politike, më 17:52 30-10-2020 ‘Një grua më shumë’/ PD e sulmoi, Kryemadhi e uron, ja mesazhi që ka për Topallin dhe partinë e re që krijoi Monika Kryemadhi

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka reaguar disi ndryshe nga Partia Demokratike, për lëvizjen e re politike që ka krijuar ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli.

Kryemadhi i uron suksese dhe ndihet “ e lumtur” që garës iu bashkua një alternativë më shumë, aq më tepër një grua më shumë.

Sipas saj, objektimi është “të gjithë kundër Ramës”.  

“I uroj suksese znj.Topalli. Një alternativë më shumë, një grua më shumë, kështu që i uroj suksese në të gjithë hapat e saj. Ne jemi të hapur për të gjithë, nuk është çështje e partive politike, këtu është çështja të gjithë kundër sektit të rilindjes, pastaj partitë politike mund të përfshihen si të duan", tha Kryemadhi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Polic ke qenë dhe polic ke mbetur’, Sandër Lleshaj kërkon falje dhe sqaron: Asnjëherë nuk e përdor me kuptim të keq fjalën polic, Murrizit i përmenda faktin...
Rama publikon videon, sulmon Bashën dhe i del në krah Manastirliut: Ai së bashku me Kryemadhin dhe Metën janë njësoj si famëkeqi Sali, nuk pyesin se çfarë nxjerrin nga goja »
Article Logic
Execution time: 0.012420892715454
array(1) { ["section"]=> string(110) "nje-grua-me-shume-pd-e-sulmoi-kryemadhi-e-uron-ja-mesazhi-qe-ka-per-topallin-dhe-partine-e-re-qe-krijoi-225819" }