Një grua merr policin zvarrë, nuk do të zbresë nga makina pas kërkesës së oficerit (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 09:07 03-11-2015

Policia e Auburn në Alabama (SHBA) ka publikuar një video ditën e djeshme, të registruar në 23 tetor, ku shihet një grua që refuzon oficerin e policisë.

 

Oficeri është përpjekur të ndalojë gruan afër një pike karburanti ndërkohë që ajo po udhëtonte pa patentë. Breianna Smart, rezistoi të dilte nga automjeti dhe eci me makinë, duke e shtyrë po me makinë oficerin Martin Mikolajczak, i cili pas incidentit ka marrë disa lëndime.

Breianna Smart, tashmë përballet me disa akuza: kundërshtim dhe lëndim të oficerit të policisë dhe drejtim të automjetit pa patentë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014375925064087
array(1) { ["section"]=> string(93) "nje-grua-merr-policin-zvarre-nuk-do-te-zbrese-nga-makina-pas-kerkeses-se-oficerit-video-24553" }