Një helikopter me urgjencë nga Tirana në Tepelenë, dy efektivë policie ngecin në humnerë

Publikuar tek: aktualitet, më 08:01 12-05-2017 Një helikopter me urgjencë nga Tirana në Tepelenë, dy efektivë policie ngecin në humnerë

Dy efektivë policie në Tepelenë janë bllokuar që prej natës së mbrëmshme në humnere.

Teksa po kryenin një kontroll territori mes Progonatit dhe Nivicës ata kanë mbetur të bllokuar nga ora 20.00 në një humnerë dhe nuk kanë mundur të dalin më prej andej. Shkak është bërë terreni i vështirë.

Në këto kushte, Roland Zhapa, shefi i rendit i komisariatit të Tepelenës dhe një inspektor kanë kërkuar ndihmë që të nxirren prej aty. Në këto momente, një helikopter nga Tirana është nisur drejt Tepelenës, për të ndërmarrë operacionin e shpëtimit të dy efektivëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ishte në kërkim ndërkombëtar, kapet në Itali dhe ekstradohet drejt Shqipërisë 35-vjeçari (EMRI)
Vrasja e ish-komisar Artan Cuku, policia bën një zbulim të rëndësishëm »
Article Logic
Execution time: 0.013231992721558
array(1) { ["section"]=> string(93) "nje-helikopter-me-urgjence-nga-tirana-ne-tepelene-dy-efektive-policie-ngecin-ne-humnere-78359" }