Një histori tej njerëzores në newsbomb.al, gruaja ka nevojë urgjente për ndihmë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:16 26-06-2016 Një histori tej njerëzores në newsbomb.al, gruaja ka nevojë urgjente për ndihmë

Një histori tej njerëzores vjen nga një ndjekëse e newsbomb.al që bën apel për t’i ardhur në ndihmë kësaj zonje.Në zyrën e punës së qytetares ka trokitur një grua në gjendje shumë të rëndë ekonomike dhe me një nevojë urgjente për ndihmë .

“Unë po mundohem të shpërndaj informacionin sa më shumë të mundem në mënyrë që ta ndihmojmë në çfarëdolloj mënyrë”, shkruan qytetarja në redaksinë e newsbomb.al ndërsa ka shkruar edhe një rrëfim të gjatë e emocional.

“Lexo të plotë artikullin”

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohet vajza mes personaliteteve në rreshtin e parë...dhe nuk është ajo e Lindita Nikollës
Përplasen me autobusin e studentëve në Sarandë, 7 të plagosur nga një familje, një fëmijë ndërron jetë »
Article Logic
Execution time: 0.012716054916382
array(1) { ["section"]=> string(84) "nje-histori-tej-njerezores-ne-newsbomb-al-gruaja-ka-nevoje-urgjente-per-ndihme-44612" }