Një javë para zgjedhjeve, kërcënohet Eduart Ndocaj (DOKUMENTI I KALLËZIMIT)

Publikuar tek: aktualitet, më 18:50 24-06-2019 Një javë para zgjedhjeve, kërcënohet Eduart Ndocaj (DOKUMENTI I KALLËZIMIT)

Ish-deputeti kaubojs Eduart Ndocaj, njëkohësisht kandidati për bashkinë e Lezhës është kërcënuar një javë para zgjedhjeve të 30 Qershorit.

Ndocaj ka bërë mesditën e sotme një kallëzim penal në komisariatin e policisë Lezhë për kërcënimet që ka marrë.

Gjatë një prononcimi për Newsbomb.al, kandidati për Lezhën tha se e kanë telefonuar disa herë dhe e kanë kërcënuar të heqë dorë nga gara.

Ndocaj deklaron se e kanë kërcënuar të mos shpërndajë materiale zgjedhore me telefonata anonime dhe me numra.

65484879_751154141946753_2674431480444223488_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12926006317139
array(1) { ["section"]=> string(86) "nje-jave-para-zgjedhjeve-kercenohet-kandidati-per-bashki-dokumenti-i-kallezimit-169581" }