Një këngë e re për Kombëtaren Shqiptare

Publikuar tek: sport, më 14:35 13-02-2015 Një këngë e re për Kombëtaren Shqiptare

Sot në në orën 17:00 do të realizohet xhirimi i klipit të ri për Kombëtaren Shqiptare.

Të gjithë dashamirësit dhe spordashësit e furbollit kombëtar janë të ftuar të shkojnë në stadiumin “Qemal Stafa’ ku do të bëhet dhe xhirimi i klipit.

Atmosfera pritet të jetë e ndezur nga tifozat “Kuq e Zi” ndërkohë që, çdokush që do të bëhet pjesë e këtij klipi duhet të jetë i veshur Kuq e Zi, njësoj si ngjyrat e përfaqësueses tonë Kombëtare.

Tribuna D1 ju mirëpret, ndërsa ne duam t’ju kujtojmë që Shqipëria këtë vit po luan për eleminatoret e kampionatit Europian të futbollit “France 2016” . Ndeshja e ardhshme do të jetë ajo me Armeninë më 29 mars të këtij viti  . 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076451301574707
array(1) { ["section"]=> string(44) "nje-kenge-e-re-per-kombetaren-shqiptare-3238" }