Një këngë për kryeministrin Rama, Berisha nxjerr VIDEON

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:41 16-06-2019 Një këngë për kryeministrin Rama, Berisha nxjerr VIDEON

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një këngë të bërë posaçërisht për kryeministrin Edi Rama.

Kënga nxjerr në pah premtimet e kryeministrit për qytetarët, skandalin e Unazës së Re dhe përgjimet e publikuara ndër vite ku janë përfshirë edhe zyrtarë të PS-së.

Në sfondin e këngës janë vënë kryesisht pamje të Ramës duke folur.

'Nje kenge per Edvin Mafine! sb', shkruan Berisha krahas videos së publikuar në Facebook.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032631874084473
array(1) { ["section"]=> string(61) "nje-kenge-per-kryeministrin-rama-berisha-nxjerr-videon-168415" }