'Një këshillë për Ramën', Bamir Topi: Nuk harxhoj asnjë minutë, u akuzova…

Publikuar tek: politike, më 21:18 22-05-2018 'Një këshillë për Ramën', Bamir Topi: Nuk harxhoj asnjë minutë, u akuzova… Bamir Topi, Edi Rama

Ish-presidenti i republikës Bamir Topi mbrëmjen e sotme ishte i ftuar në News 24, në emisionin “Studio e Hapur”.

Bamir Topi komentoi situatën politike në vend, dhe çështjet më të diskutuara për momentin.

Gazetarja Eni Vasili e pyeti nëse ka ndonjë këshillë për kryeministrin Rama, Topi tha se nuk do të harxhonte asnjë minutë kohë.

"Nuk do të harxhoja asnjë minutë për të konsultuar Ramën. Edi Rama ka pasur mundësi komunikimi. Rama ka qenë personi më i investuar për të mos u zgjedhur unë president. Por kur shkova atje i kam dhënë Edi Ramës jo si Edi Rama por si kryetar i opozitës të gjithë respektin. Për këtë u akuzova se mbështeta Ramën.”- u shpreh ish-presidenti.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076560974121094
array(1) { ["section"]=> string(75) "nje-keshille-per-ramen-bamir-topi-nuk-harxhoj-asnje-minute-u-akuzova-121749" }