Një klloun po tmerron studentët e universitetit, shfaqet natën si fantazëm (Foto)

Publikuar tek: bota, më 10:33 25-11-2015 Një klloun po tmerron studentët e universitetit, shfaqet natën si fantazëm (Foto)

Një klloun i mistershmë është duke tmerruar studentët e Universitetit në Uiskonsis të Britanisë së Madhe.

Studentët raportojnë se e kanë parë të shfaqet gjatë orëve të vona të natës në vende të ndryshme të kampusit ndërsa pjesën më të madhe të kohës qëndron pa lëvizur duke ia ngulur sytë studentëve për disa sekonda.

Disa prej tyre madje kanë mundur ta fotografojnë. Ende nuk dihet nëse bëhet fjalë për ndonjë kërcënim apo ndonjë lojë të fshehtë. Gjithsesi veprimet dhe raportimet e shumta në mediat sociale kanë alarmuar policinë e cila po heton çështjen dhe mendon se bëhet fjalë për ndonjë person me probleme mendore.

c2.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012041091918945
array(1) { ["section"]=> string(84) "nje-klloun-po-tmerron-studentet-e-universitetit-shfaqet-naten-si-fantazem-foto-26232" }