Një kroçiere super gjigante ankorohet në Sarandë, të gjithë mbeten gojëhapur nga çfarë shohin

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:31 16-07-2017 Një kroçiere super gjigante ankorohet në Sarandë, të gjithë mbeten gojëhapur nga çfarë shohin

Një kroçiere gjigante është ankoruar në brigjet e Sarandës dhe pa hezitim mund të themi se kjo ishte një nga kroçieret më të mëdha që kanë kaluar deri tani afër Shqipërisë.

Turistët vendas e të huaj nuk i kanë rezistuar dot pa e fotografuar dhe filmuar këtë kroçiere 13 katëshe e cila u ankorua 700 metra larg portit pasi kalata nuk e mbante dot.

Mësohet se itenerari i anijes kroçiere ka qenë Brindizi- Greqi-Shqipëri.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gruaja lexon kryeveprën “Kronikë në Gur”, të shkrimtarit Ismail Kadare në metronë e New York-ut
Aksidentohet në Maqedoni ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj »
Article Logic
Execution time: 0.011447906494141
array(1) { ["section"]=> string(98) "nje-krociere-super-gjigante-ankorohet-ne-sarande-te-gjithe-mbeten-gojehapur-nga-cfare-shohin-86293" }