Një lajm i mirë nga ‘Xhihani’, aktori i njohur turk vjen në vendin tonë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:25 10-07-2019 Një lajm i mirë nga ‘Xhihani’, aktori i njohur turk vjen në vendin tonë

Erkan Petekkaya është një ndër aktorët më të pëlqyer në Turqi.

Ai u bë i famshmën në Shqipëri me anë të rolit të Xhihanin nga seriali ‘Fate të kryqëzuara’.

Mirëpo një lajm i mirë vjen nga aktori.

‘Prive’ ka mësuar se Xhihani do vijë të premten dhe do qëndrojë në Prishtinë. Ai do të jetë i ftuari special i promovimit të emisionit ‘Qejfi më i madh se Stambolli’, emision i Linda Imamit që nis transmetimin të premten në Klan Kosova.

44174-640-0-59d4ebdf74ebf.jpg

erkan-petekkaya.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070719718933105
array(1) { ["section"]=> string(75) "nje-lajm-i-mire-nga-xhihani-aktori-i-njohur-turk-vjen-ne-vendin-tone-171775" }