Një lidhje e fshehtë mes DiCaprio dhe Rihannës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:23 22-01-2015 Një lidhje e fshehtë mes DiCaprio dhe Rihannës

Thashethemet në lidhje me romancën e çiftit dolën kur Leonardo DiCaprio dhe Rihanna u panë bashkë mbëmjen e Vitit të Ri.

Thashethemet vazhdojnë pasi ata janë parë duke u puthur në një event të organizuar nga Golden Globes në rezidencën e Playboy.

Tani, sipas thashethemeve të reja, duket sikur aktivistja mjedisore dhe modelja e Viva Glam Rihanna ka pasur një plan dinak prej një kohe të gjatë i cili ka qënë të antarsohet në jetën e holliwood-it.

Epo nëse është vërtet kështu…ja dole vajzë!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024234056472778
array(1) { ["section"]=> string(51) "nje-lidhje-e-fshehte-mes-dicaprio-dhe-rihannes-1220" }