Një “look” i ri për Shirley-n (Video)

Publikuar tek: bota, më 19:27 03-08-2016 Një “look” i ri për Shirley-n (Video)

Një dele e quajtur Shirley do të ketë mundësinë të shohë sërish dritën e diellit falë ndihmës nga një grup aktivistësh.

Leshi i deles ishte rritur aq shumë sa i kishte mbuluar sytë, duke ia bërë më të vështirë mbijetesën. Por pas thirrjes për ndihmë në rrjetet sociale Catskill Animal Sanctuary vendosën t’i vijnë në ndihmë. Ndiqni videon:

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Erdogan gjen mbështetësin e parë brenda BE, Budapesti: Veprimet pas puçit, janë të duhura dhe të drejta
Administrata e Presidentit Obama sqaron pse i pagoi Iranit 400 milion dollarë »
Article Logic
Execution time: 0.010726928710938
array(1) { ["section"]=> string(39) "nje-look-i-ri-per-shirley-n-video-48670" }