Një makinë tip 'Benz' merr flakë në Fier, shoferi e braktis në anë të rrugës

Publikuar tek: aktualitet, më 14:23 24-01-2021 Një makinë tip 'Benz' merr flakë në Fier, shoferi e braktis në anë të rrugës Pamje nga vendi i ngjarjes

Një makinë tip “Benz” është përfshirë nga flakët gjatë mesditës së sotme në Fier.

Sipas informacioneve për mediat, ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Vija e Ngjalës”.

Mendohet se makina është përfshirë nga flakët për shkak të një defekti teknik, por drejtuesi i mjetit e ka lënë atë anës rrugës dhe ka ikur.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po kryen hetime për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dogji të gjallë 12-vjeçaren shqiptare pasi tentoi ta përdhunonte, zbulohet pas 9 vitesh identiteti i pedofilit, ishte fqinji i familjes (FOTO-VIDEO)
Me titullin “Mjeshtër i madh”, Meta dekoron katër mundësit e njohur »
Article Logic
Execution time: 0.012178897857666
array(1) { ["section"]=> string(80) "nje-makine-tip-benz-merr-flake-ne-fier-shoferi-e-braktis-ne-ane-te-rruges-236200" }