Një mesazh nga Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa për besimtarët katolikë (Foto)

Publikuar tek: politike, më 16:40 27-03-2016 Një mesazh nga Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa për besimtarët katolikë (Foto)

Kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa, kanë uruar të gjthë besimtarët katolikë që festojnë sot ngjalljen e Krishtit.

“Gëzuar Pashkët - nga familja jonë, për familjen tuaj! Veç ditë të bardha paçi gjithmonë! Eri & Ajola”, shkruan kryebashkiaku i Tiranës në profilin e tij zyrtar në Facebook. Besimtarët katolikë sot i kanë uruar edhe Kryeministri Edi Rama, Presidenti Bujar Nishani si dhe figura të tjera publike.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092248916625977
array(1) { ["section"]=> string(77) "nje-mesazh-nga-erion-veliaj-dhe-ajola-xoxa-per-besimtaret-katolike-foto-36142" }