Një moment te zyra e këshilltarit të Metës në Kuvend, fton gazetarët dhe jep një mesazh

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:18 11-02-2016 Një moment te zyra e këshilltarit të Metës në Kuvend, fton gazetarët dhe jep një mesazh

Një moment te zyra e këshilltarit të Metës në Kuvend, teksa Emiljano Aleksi fton gazetarët dhe jep një mesazh. I rrethuar prej tyre, pak para nisjes së seancës, Aleksi ka menduar t’i relaksojë në zyrën e tij.

“Mundohu të mësosh diçka për çdo gjë, dhe çdo gjë për diçka”, shkruan këshilltari i Metës.

Në foto janë gazetarët e politikës: Elona Meço, Ergys Gjencaj, Erjon Todhe, Indrit Maraku, Klea Cenkollari dhe Eglantina Alliaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088469982147217
array(1) { ["section"]=> string(92) "nje-moment-te-zyra-e-keshilltarit-te-metes-ne-kuvend-fton-gazetaret-dhe-jep-nje-mesazh-32293" }