Një muaj pas prishjes së fejesës, a ka diçka mes Vildane Zenelit dhe djalit të Ardit Gjebreas? (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:45 17-10-2020 Një muaj pas prishjes së fejesës, a ka diçka mes Vildane Zenelit dhe djalit të Ardit Gjebreas? (FOTO) Joni - Vildane

Jon Gjebrea, djali i Ardit Gjebreas, njihet për miqësitë e ngushta me artistët dhe këngëtarët, kjo falë dhe famës së babait të tij.

Rreth dy vite më parë, Joni u fejua me të dashurën e tij prej disa vitesh, Merlin Haxhiymeri, mirëpo duket se më vonë i dhanë fund, për arsye të cilat nuk dihen.

Me anë të një vëzhgimi në rrjete sociale, vihet re që ata nuk e kanë më folloë njeri-tjetrin, madje Merlin shkruan në bio-n e saj: Jam një grua beqare. Merlin fshiu të gjitha fotot me djalin e moderatorit. Ajo mban vetëm imazhet me motrën e Jonit, Anën.

Menjëherë pas fejesës, çifti u nisën jashtë shtetit. Ndërkohë Joni ka hapur një biznes purosh në SHBA. Aty jeton edhe modelja nga Kosova, Vildane Zeneli, e cila duket se i ka vënë syrin Jonit, direkt pas ndarjes së tij nga e fejuara.

vildane1.jpg

Ndjekësit kanë vënë re faktin që ajo e komenton shpesh Jonin në fotot e tij në “Instagram”, ndërkohë që vetë ai ka ndarë me ndjekësit një foto si dëshmi e darkave të tyre private në SHBA.

kom.jpg

kom1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0085690021514893
array(1) { ["section"]=> string(104) "nje-muaj-pas-prishjes-se-fejeses-a-ka-dicka-mes-vildane-zenelit-dhe-djalit-te-ardit-gjebreas-foto-224151" }