Një natë para 21 janarit, Rama dhe Meta darkojnë në restorantin e Hysenbelliut

Publikuar tek: politike, më 23:37 20-01-2016 Një natë para 21 janarit, Rama dhe Meta darkojnë në restorantin e Hysenbelliut

Kryeministri Edi Rama dhe kreu i Kuvendit Ilir Meta janë duke darkuar së bashku në një prej restoranteve të kryeqytetit.

Mediat njoftojnë se së bashku me Ramën dhe Metën ndodhet në tavolinë edhe deputeti i PS-së Koço Kokëdhima si dhe pronari i këtij restoranti, Irfan Hysenbelliu, njëkohësisht pronar i televizionit News24 dhe gazetës Panorama.

 Darka mes Ramës dhe Metës zhvillohet në një periudhë kur zërat për krisje brenda mazhorancës sa vijnë dhe shtohen, ndërkohë që na ndajnë më pak se dy orë nga data 21 janar, që shënon 5 vjetorin e tragjedisë së ndodhur në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009598970413208
array(1) { ["section"]=> string(83) "nje-nate-para-21-janarit-rama-dhe-meta-darkojne-ne-restorantin-e-hysenbelliut-30540" }