Një ndër çiftet më të pëlqyer, mësoni sa vite kanë bashkë Silva dhe Dafi (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:00 17-08-2019 Një ndër çiftet më të pëlqyer, mësoni sa vite kanë bashkë Silva dhe Dafi (FOTO)

Silva Gunbardhi dhe Dafi janë një ndër çiftet më të dashura të showbizit shqiptar.

Ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale dhe ndajnë herë pas here foto të ndryshme me fansat e tyre.

Së fundmi, çifti  kanë treguar se po festojnë 6 vjetorin e lidhjes.

Ka qenë Silva, ajo që ka publikuar një foto në Instagram, në të cilën shkruan ‘6 vjet me ty’

Kujtojmë që çifti kanë edhe një djalë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Dalvi.

Screenshot_5.png

-640-0-5d57e45741e88.jpg

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022826910018921
array(1) { ["section"]=> string(83) "nje-nder-ciftet-me-te-pelqyer-mesoni-sa-vite-kane-bashke-silva-dhe-dafi-foto-175598" }