Një nga “kokat e mëdha” në Shqipëri-Metës: Që të rinjtë mos braktisin Atdheun, duan si vila juaj në Lalz zoti President

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:39 25-07-2017 Një nga “kokat e mëdha” në Shqipëri-Metës: Që të rinjtë mos braktisin Atdheun, duan si vila juaj në Lalz zoti President

Një nga mendjet e ndritura shqiptare, profesor Përparim Kabo komenton në rrjetet sociale zgjedhjen e Ilir Metës President.

 

Meta bëri ditën e djeshme betimin ndërsa Kabo nuk ka lënë pa përmendur vilën e Presidentit në gjirin e Lalzit.

“Që të rinjtë dhe fëmijët të mos e lënë atdheun ata duan si vila juaj në Lalz… zoti President…a e bëni dot ?…” shkruan profesor Kabo.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010143995285034
array(1) { ["section"]=> string(121) "nje-nga-kokat-e-medha-ne-shqiperi-metes-qe-te-rinjte-mos-braktisin-atdheun-duan-si-vila-juaj-ne-lalz-zoti-president-87283" }