Një parajsë nënujore në Karaburun

Publikuar tek: foto-e-dites, më 13:10 19-07-2015 Një parajsë nënujore në Karaburun

Një parajsë nënujore në Karaburun - Fotografi e realizuar nga Fation Plaku në një shpellë nënujore në Karaburun të Vlorës. Një sekret natyror i mrekullueshëm, aty ku koha duket sikur ka ngrirë dhe dora e njeriut ka qëndruar larg.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098440647125244
array(1) { ["section"]=> string(39) "nje-parajse-nenujore-ne-karaburun-16531" }