Një ‘perëndeshë’ seksi si Çiljeta, këngëtarja jep lajm të gëzueshëm për fansat

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:11 29-11-2015 Një ‘perëndeshë’ seksi si Çiljeta, këngëtarja jep lajm të gëzueshëm për fansat

Një perëndeshë shumë seksi kanë komentuar fansat në foton e publikuar nga Çiljeta në rrjetet sociale.

Këngëtarja ka zgjedhur pikërisht këtë foto provokuese për të njoftuar së shpejti do të publikohet videoklipi i saj më i ri.

Kënga e re do të vijë në bashkëpunim me reperin e grupit OTR, Lil Koli dhe këngëtaren Filloreta Raçi. “Big booty” do të tillohet kënga më e re e Çiljetës, e cila me këtë foto ka ngjallur mjaft interes tek fansat. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024471044540405
array(1) { ["section"]=> string(81) "nje-perendeshe-seksi-si-ciljeta-kengetarja-jep-lajm-te-gezueshem-per-fansat-26530" }