Një performancë të tillë s’e keni parë kurrë më parë, vajza shqiptare i lë të gjithë gojëhapur në 'The Voice Kids' Gjermani

Publikuar tek: kulture-art, më 11:55 04-03-2020 Një performancë të tillë s’e keni parë kurrë më parë, vajza shqiptare i lë të gjithë gojëhapur në 'The Voice Kids' Gjermani Rreze Bojahiu

Rreze Bojahiu shqiptarja nga Kosova zbriti në skenën e 'The Voice Kids' në Gjermani me 'Nessin Dorma' dhe ka mahnitur të gjithë publikun por edhe jurinë.

Rreze u shfaq me një performancë elektrizuese ndërsa këndonte një pjesë nga opera “Nessin Dorma”.

Shqiptarja nga Kosova ka mahnitur me zërin dhe performancën e saj jurinë gjermane. Të katër juristët janë ngritur në këmbë duke duartrokitur dhe komplimentuar Rrezen.

Ky nuk është rasti i parë ku një këngëtare shqiptare shkon dhe mahnit publikun dhe jurinë i tillë ka qenë dhe rasti i Rrezes e cila ka lënë pa 'fjalë' jurinë.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0082931518554688
array(1) { ["section"]=> string(127) "nje-performance-te-tille-s-e-keni-pare-kurre-me-pare-vajza-shqiptare-i-le-te-gjithe-gojehapur-ne-the-voice-kids-gjermani-197348" }