Një person i armatosur pranë Selisë së Kombeve të Bashkuara, evakuuohet zona (Foto)

Publikuar tek: bota, më 20:46 24-09-2016 Një person i armatosur pranë Selisë së Kombeve të Bashkuara, evakuuohet zona (Foto)

Sheshi përballë Selisë së Kombeve të Bashkuara si dhe stacioni i metrosë në Nju Jork janë evakuuar pas sinjalizimit për një person të armatosur.

Mediat amerikane bëjnë me dije se një person i armatosur dhe tepër i rrezikshëm ndodhet aktualisht në sheshin UN Plaza ndërsa policia ka nisur negociatat për ta bindur të dorëzohet.

Sipas ABC7 News, të gjithë këmbësorët dhe shoferët e makinave janë evakuar nga zona.

ScrASE33DF3F23nshot_1.jpg

Scasdawd2dd2d2gnshot_1.jpg

Screesdasde333shot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « New York Times mbështet Hillary Clinton për Presidente të SHBA-ve
Donald Trump prezanton para mediave familjen, vajza e tij i lë pa fjalë »
Article Logic
Execution time: 0.01134204864502
array(1) { ["section"]=> string(86) "nje-person-i-armatosur-prane-selise-se-kombeve-te-bashkuara-evakuuohet-zona-foto-54017" }