Një person i armatosur terrorizon spitalin, kërcënon dhe merr peng gjithë stafin

Publikuar tek: bota, më 13:40 01-02-2017 Një person i armatosur terrorizon spitalin, kërcënon dhe merr peng gjithë stafin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Stamboll të Turqisë ku një persona ka marrë peng një spital dhe tarerrorizuar stafin.

Lajmin e ka bërë të ditur mediat turke ku sipas tyre një person i armatosur ka kërcënuar dhe ka marrë peng stafin.

Po ashtu mediat turke bëjnë me dije se person ii cili ka marrë peng stafin është pacient i spitalit psikiatrik.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013382911682129
array(1) { ["section"]=> string(85) "nje-person-i-armatosur-terrorizon-spitalin-kercenon-dhe-merr-peng-gjithe-stafin-67345" }