Një person lihet në mes të rrugës në Tiranë, ambulanca vonohet për gati orë (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:05 22-02-2017

Një person është lënë i shtrirë në mes të rrugës në qendër të Tiranës, pasi u përplas nga një automjet.

Ngjarja është filmuar nga kalimtarë të rastit, video e publikuar nga “Nisma thurje” në facebook.

Po ashtu, qytetari që ka nisur pamjet ka shkruar se i lënduari është lënë i shtrirë në mes të rrugës për rreth një orë, pasi autoambulanca nuk dukej, edhe pse ishte njoftuar menjëherë pas përplasjes së tij.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, apo identiteti i personit të shtrirë në rrugë, por ajo që është e dukshme është se një polic rrugor qëndron pranë tij dhe maksimumi që mund të bëjë është devijimi i automjeteve nga personi i shtrirë në tokë, derisa ambulanca të bëjë transportimin e personit. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zjarr në Elbasan: Shkrumbohen dy banesa, zjarrëfikësja shkon në kohë dhe shpëton jetët e familjarëve (VIDEO)
Kontrolle të njëpasnjëshme në Dibër, policia sekuestron 138 kile drogë, në komisariat 3 persona »
Article Logic
Execution time: 0.013525009155273
array(1) { ["section"]=> string(80) "nje-person-lihet-ne-mes-te-rruges-ne-tirane-ambulanca-vonohet-per-gati-ore-69577" }