Një person qëllon me armë drejt njerëzve, 3 të vdekur, 5 të plagosur

Publikuar tek: bota, më 06:42 26-09-2017 Një person qëllon me armë drejt njerëzve, 3 të vdekur, 5 të plagosur

Një person ende i paidentifikuar ka qëlluar me armë në Izrael duke lënë 3 të vdekur.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin Hadar pranë Jeruzalemit dhe autori dyshohet të jetë palestinez.

Nga sulmi me armë zjarri kanw mbetur të plagosur edhe 5 persona të tjerë.

Nuk dihet motivi se përse autori e ka kryer sulmin me armë ndërkohë që mësohet se ai është vrarë nga policia.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Skandal, ngacmoi seksualisht të miturën, dënohet me burg ish-kongresmeni amerikan
Huliganët holandezë “zaptojnë” rrugët e Napolit, trazira në qytet »
Article Logic
Execution time: 0.011681079864502
array(1) { ["section"]=> string(72) "nje-person-qellon-me-arme-drejt-njerezve-3-te-vdekur-5-te-plagosur-93673" }