Një politikan i rëndësishëm, turist në Berat

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:51 19-08-2016 Një politikan i rëndësishëm, turist në Berat Zv.kryeministri Niko Peleshi ne qytetin e Beratit

Pas një sezoni të suksesshëm të Festës së Birrës në Korçë, ku u raportua se hynë e dolën mbi 100 mijë vetë, por që duhet thënë asnjë ministër i qeverisë “Rama” (madje çuditërisht as ministrja e Turizmit), Niko Peleshi, i vetmi zyrtar i lartë i atyre netëve argëtuese, ka zgjedhur të bëjë disa ditë pushim, jashtë Korçës. 

Ditën e sotme, vetë zv.kryeministri, ka zgjedhur që së bashku me familjen e tij të shkojë në qytetin e një mbi një dritareve, në Berat. Padyshim edhe ai vetë ka disa gjëra për të cilat mund të krehohet në këtë qytet, sidomos me qendrën e qytetit që ka përfituar nga projekti i qendrave të qyteteve për të cilin është kujdesur vetë zv,kryeministri. Dhe duhet thënë se Peleshin, akoma nuk po e tërheq deti, duke qenë se vjen nga Korça. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020716905593872
array(1) { ["section"]=> string(49) "nje-politikan-i-rendesishem-turist-ne-berat-50237" }