Një politikane kaq dashamirëse sa Bregu, përkulet dhe takon Daden. Doda buzëqesh

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:31 20-05-2016 Një politikane kaq dashamirëse sa Bregu, përkulet dhe takon Daden. Doda buzëqesh

Këto janë prapaskenat e Kuvendit, atëhere kur kamera është e fokusuar te foltorja e ndërsa aparatet e LSA tentojnë të kapin momente si këto mes grave deputete.

Deputetja demokrate Majlinda Bregu, siç mund ta shikoni, është mjaft dashamirëse ndaj socialistes Arta Dade. Bregu madje përkulet me respekt për ta takuar.

Deputetja tjetër Mesila Doda që qendron nga pas tyre duket se është e kënaqur nga kjo dashamirësi mes rivaleve të politikës që shpesh, jashtë Kuvendit i shohim edhe si mike. Ditën e djeshme deputetja demokrate ka festuar ditën e lindjes dhe me gjasë, kjo është edhe arsyeja e këtij takimi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.91026997566223
array(1) { ["section"]=> string(84) "nje-politikane-kaq-dashamirese-sa-bregu-perkulet-dhe-takon-daden-doda-buzeqesh-41013" }