Një pyetje për Veliajn: A e di që kjo përbën rrezik për fëmijët?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:07 05-09-2016 Një pyetje për Veliajn: A e di që kjo përbën rrezik për fëmijët?

Një foto denoncuese dhe një pyetje për kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliaj. Prindërit kanë regjistruar vajzën e tyre në kopshtin publik nr.42 por siç mund ta shikoni janë ndeshur me një pamje shqetësuese. Dyshemeja është cope-copë.

Qytetari A. D. për Nisma Thurje:

“Pershendetje Z. Veliaj!
E frymezuar nga fushatat dhe PR qe I beni punes suaj, vendosa te regjistroj vajzen ne kopshtin publik nr. 42.
Pyetje: Kjo dyshemeja e care ne te gjtha dhomat nuk besoj te jete pjese e ‘desing’ apo rikonstruktimit – E dini qe perben rrezik per femijet???
Me ato raftet bosh, pa libra, pa lodra, pashe vetem femije te deshperuar qe s’kishin me se te merreshin.
Zhgenjyese - gjithcka shume larg asaj qe ju prezantoni ne fb apo tv.
Pastaj nuk po flas per buzeqeshjen e munguar te edukatores se eshte ceshtje me vete!
Pune te mbare.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092198848724365
array(1) { ["section"]=> string(68) "nje-pyetje-per-veliajn-a-e-di-qe-kjo-perben-rrezik-per-femijet-51960" }