Një qytetar ngacmon kalin, pasojat janë fatale

Publikuar tek: bota, më 10:39 30-04-2015

Kjo është një video e  cila përveçse ka marrë një përhapje masive në rrjetet sociale, po përdoret edhe si një formë sensibilizuese për mos t’i ngacmuar kafshët.

Video është shpërndarë fillimisht nga regjisori i famshëm indian Premgi Amaren dhe tregon se si një qytetar tenton të luajë me kalin duke e ngacmuar. Por loja bëhet fatale për të kur kali reagon. Për më shumë ndiqni pamjet që janë pjesë e trailerit të filmit "Paul Blart: Mall Cop 2".

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011903047561646
array(1) { ["section"]=> string(51) "nje-qytetar-ngacmon-kalin-pasojat-jane-fatale-10035" }