Një romantik si Princ Harry, zbulohet si i propozoi të dashurës për fejesë

Publikuar tek: bota, më 14:10 28-11-2017 Një romantik si Princ Harry, zbulohet si i propozoi të dashurës për fejesë

Diëtn e  djeshmë u fejuan zyrtarisht, Princy Harry me aktoren e njohur amerikane Meghan Markle. Çifti doli dje publikisht dhe nusja e re tregoi edhe unazën e fejesës me gurë diamanti.

Ndërsa janë pyetur nga mediat se si erdhi propozimi nga Princi, ajo ka treguar se ky i fundit ishte romantik dhe spontan. "Propozimi ka ndodhur në shtëpi, teksa gatuanim një pulë", është shprehur Meghan.  

Teksa pyetet edhe Prici se kur e kuptoi që Meghan ishte e duhura, ai u përgjigj: “Që herën e parë që u takuam”.

661351__BJ0r7FclM.jpeg

 

661351__BkxJIXY5xM.jpeg

 

661351__SkaHQFqez.jpeg

 

661351__ryg8XY5gM.jpeg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Alarm për bombë në kullën Gerkin në Londër
Frikë në Athinë, ndalohen 9 ekstremistë, po planifikonin sulme terroriste »
Article Logic
Execution time: 0.023796081542969
array(1) { ["section"]=> string(80) "nje-romantik-si-princ-harry-zbulohet-si-i-propozoi-te-dashures-per-fejese-101091" }