Një shaka pa kripë i kushton shtrenjtë modeles së Playboy, dhe 6 muaj burg (Foto +16)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:53 04-11-2016 Një shaka pa kripë i kushton shtrenjtë modeles së Playboy, dhe 6 muaj burg (Foto +16)

Përveçse humbi vendin e punës, u kritikua masivisht në rrjetet sociale, tashmë modelja e Playboy, Dani Mathers rrezikon 6 muaj burg.

Ajo fotografoi një grua nudo teksa lahej në dushet e palestrës, ku tashmë Dani e ka të ndaluar hyrjen, dhe fotot i postoi në rrjetin social SnapChat ku shkruante “tani që e patë nuk keni çfarë të bëni, po ashtu si unë”.

fasfadfggshot_1.jpg

Por detektivët e LAPD has hetimeve gjetën se kush ishte viktima, një grua që tashmë kërkon 1 milion dollarë dëmshpërblim dhe 6 muaj burg për modelen.

dfwhrh4hhhshot_1.jpg

Scasdhdfdfghshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02849292755127
array(1) { ["section"]=> string(87) "nje-shaka-pa-kripe-i-kushton-shtrenjte-modeles-se-playboy-dhe-6-muaj-burg-foto-16-58438" }