Një shqiptar te Barcelona? Ja për kë interesohet klubi katalanas

Publikuar tek: sport, më 17:26 20-06-2016 Një shqiptar te Barcelona? Ja për kë interesohet klubi katalanas

Pas një paraqitje të shkëlqyer në mbrojtje të portës së kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj tashmë është nën vëzhgimin e klubeve gjigande.

22 vjeçari që e pret debutimi në Champions League me ekipin aktual, Napolin, mund të luajë te Barcelona.  Interes për të kanë shprehur edhe Atletico Madrid si dhe Arsenali i Granit Xhakës.

RomaniavAlbaniaGroupUEFAEuro2016CA8qR38YH0kl.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025625944137573
array(1) { ["section"]=> string(69) "nje-shqiptar-te-barcelona-ja-per-ke-interesohet-klubi-katalanas-44099" }