Një simpatizant vlonjat i PS, ka një kërkesë të shprehur me poezi, për Edi Ramën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:54 09-04-2016 Një simpatizant vlonjat i PS, ka një kërkesë të shprehur me poezi, për Edi Ramën Kudret Feta nga Vlora me poezine per Edi Ramen. Foto: Enrik Mehmeti

Kudret Feta duhet të jetë një adhurues vlonjat i Edi Ramës. Ka një mesash që e përcjell me poezi për kryeministrin, pikërisht në ditën e referendumit. Dhe i ka kërkuar gazetarit Enrik Mehmeti në Vlorë që tia plotësojë dëshirën dhe kërkesën e tij për botimin e poezisë. Dhe pavarësisht gjendjes ku ndodhet vendi, kërkesa e tij është shumë e veçantë. 

Edi Rama, Edi Rama

Ty të do e gjithë Tirana

Ty të do e gjithë Shqipëria

Kosova dhe Çamëria.

Edi Rama, Edi Rama

E duam Vlorën, si Tirana

Shqipëria në Evropë

Dhe këtë e bëni ju

Me atë ekip – me ata shokë

Autor: Kudret Feta

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093388557434082
array(1) { ["section"]=> string(84) "nje-simpatizant-vlonjat-i-ps-ka-nje-kerkese-te-shprehur-me-poezi-per-edi-ramen-37239" }