Një stjuardesë kryente marrëdhënie seksuale në linjat e avionit në tualet, dhe ka fituar 650 mijë paund

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:28 06-10-2015 Një stjuardesë kryente marrëdhënie seksuale në linjat e avionit në tualet, dhe ka fituar 650 mijë paund Foto ilustruese

Një stjuardesë raportohet se ka fituar rreth 650 mijë paund vetëm në dy vite pasi kryente aktivitet seksual me pasagjerët në tualetin e avionëve ku ishte me shërbim. 

Aktiviteti joligjor i punonjëses nuk do të vihej re nëse nuk do të kapej në një pozicion jo të favorshëm në tualet ndërkohë që mbeti Brenda.

Mirror raporton se ajo punonte për një linjë ajrore të lindjes së mesme.

Një burim që foli për gazetën në gjuhën arabe Sada thotë: “Ajo pranoi se kishte kryer marrëdhënie seksuale me shumë pasagjerë gjatë udhëtimeve dhe se preferonte distanca të largëta mes Gjirit dhe SHBA”.

Burime nga linja ajrore thanë se ajo ishte gjobitur 1500 paund për çdo linjë dhe kishte gjetur dikë që ka shprehur dëshirën për të paguar shumën për çdo fluturim. Emri i saj nuk bëhet i ditur, por Sada raporton se linja ajrore menjëherë e ka pushuar nga detyra dhe deportuar stjuardesën. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031887054443359
array(1) { ["section"]=> string(108) "nje-stjuardese-kryente-marredhenie-seksuale-ne-linjat-e-avionit-ne-tualet-dhe-ka-fituar-650-mije-paund-22448" }