Një studente infermierie i dërgon të dashurit mesazhin final para se të vrasë veten tragjikisht

Publikuar tek: bota, më 19:29 05-07-2017 Një studente infermierie i dërgon të dashurit mesazhin final para se të vrasë veten tragjikisht

Një studente e depresionuar në degën e infermuerisë mori jetën e saj menjëherë pasi u nda me të dashurin.

Lucy de Oliveira vrau veten në shkurt të këtij viti në shtëpinë ku rrinte gjatë kohës së shkollës.

Studenti i vitit të dytë i infermierisë në Liverpool, John Moores ishte ndarë keq së fundmi me të dashurën nga një histori ankthi dhe depresioni.

Lucy i dërgoi një mesazh tragjik ishit të saj para se të vdiste, duke i thënë, "Unë vetëm dua që të përfundojë, unë dua që ajo të përfundojë".

Hetimet lidhur me ngjarjen thanë se Lucy vdiq nga asfiksia, por mësohet gjithashtu se ajo kishte marrë doza të rënda të cilat i shkaktuan shumë dhimbje.

Edhe pse doza mund të kishte qenë vdekjeprurëse, Lucy vdiq para se ato të mund të bënin ndonjë dëmtim në trupin e saj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nuk keni për ta besuar se çfarë po ndodh në këtë foto
Përmbyset kamioni, mijëra pula pushtojnë autostradën (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.010371923446655
array(1) { ["section"]=> string(101) "nje-studente-infermierie-i-dergon-te-dashurit-mesazhin-final-para-se-te-vrase-veten-tragjikisht-85148" }