Një super foto, Ambra Meda në Jalë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:54 22-07-2016 Një super foto, Ambra Meda në Jalë

Nëse ka njeri që duhet vlerësuar për kurajon, guximin, inteligjencën dhe ndjeshmërinë, ajo është Ambra Meda.

Fituesja e "Dancing with the Stars", po shijon rrezet  e diellit në bregdetin e Jugut, dhe pikërisht në Jalë.

Ajo ka veshur bikini rozë, dhe e shtrirë pranë bregut të detit ka përshëndetur të gjithë fansat e saj në Instagram. Ambra duket tepër në formë dhe elegante. 

 

ambra_meda.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026761054992676
array(1) { ["section"]=> string(39) "nje-super-foto-ambra-meda-ne-jale-47419" }