Një surpizë e mrekullueshme për çiftin simpatik, do bëhen prindër për herë të parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:45 15-12-2016 Një surpizë e mrekullueshme për çiftin simpatik, do bëhen prindër për herë të parë

Gëzimit të festave i shtohet dhe lajmi i mrekullueshëm, i bekimit me një foshnje.

Notari i art Ryan Lochte dhe partnerja e tij Kayla Rae Reid, modele e Playboy, do tё bёhen pёr herё tё parё prindёr. Çifti e bёri publike lidhjen kёtё verё gjatё Lojёrave Olimpike nё Rio.

Lidhja e tyre u pёrforёcua akoma mё shumё, kur 25-vjeçarja qёndroi nё krah tё tij pas skandalit tё vjedhjes nё njё benzinatё bashkё me 3 notarё tё tjerё amerikanё.

Modelja e bëri public lajmin duke shkruar: “ Kur mendon se i ke tё gjitha zbulon se jeta tё surprizon pёr mirё, me diçka qё as nuk tё shkonte nё mendje. Jam shumё e lumtur qё mund tё ndaj me ju kёtё lajm”.

Çifti kanë pozuar brenda pishinës, të lumtur për fëmijën e tyre që pritet të vijë në jetë.

2.jpg1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027198076248169
array(1) { ["section"]=> string(87) "nje-surpize-e-mrekullueshme-per-ciftin-simpatik-do-behen-prinder-per-here-te-pare-62768" }