Një tajfun i fuqishëm ka goditur Tajvanin, ja çfarë i ndodh punonjësit kur hap derën (Video)

Publikuar tek: bota, më 23:03 07-07-2016 Një tajfun i fuqishëm ka goditur Tajvanin, ja çfarë i ndodh punonjësit kur hap derën (Video)

Një tajfun i me shira dhe erëra të forta ka mbërthyer ditën e sotme ishullin e Tajvanit.

Stuhia përllogaritet si një prej më të fortave në 16 vitet e fundit me shira të rrëmbyer dhe erëra që arrijnë deri në 240 kilometra në orë.

Në një video të ngarkuar në internet duket momenti kur një person hap derën e hotelit dhe era e fortë gati sa nuk e tërheq në rrugë.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kartat e reja “MicroSD” nga Samsung janë 5 herë më të shpejta se çdo tjetër
Masakër në Dallas, snajperët qëllojnë mbi policët : 4 të vdekur, 7 të plagosur (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.010257005691528
array(1) { ["section"]=> string(95) "nje-tajfun-i-fuqishem-ka-goditur-tajvanin-ja-cfare-i-ndodh-punonjesit-kur-hap-deren-video-45890" }