Një takim “special” i Aurela Hoxhës me kryeministrin Rama (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:37 16-10-2015 Një takim “special” i Aurela Hoxhës me kryeministrin Rama (Foto)

Modelja e njohur Aurela Hoxha ka zhvilluar një takim të shkurtër, por special gjatë ceremonisë së organizuar nga Top-Channel, me kryeministrin Edi Rama.

Aurela nuk ka pritur gjatë dhe e ka shpërndarë foton me Ramën në rrjetet sociale duke u uruar me këtë rast edhe televizionin për ambientet e reja.

Lexo edhe: “Top Channel” inaguron ambientet e reja, sot edhe ditëlindja e Tanit, Rama i pranishëm në ceremoni

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024431943893433
array(1) { ["section"]=> string(66) "nje-takim-special-i-aurela-hoxhes-me-kryeministrin-rama-foto-23293" }