Një teze si Valbona Selimllari

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:30 20-05-2015 Një teze si Valbona Selimllari Valbona Selimllari dhe nispi i saj Soni

Ajo është misi i parë shqiptar, të cilën “kurora e bukurisë” nuk e ka braktisur ende. Madje për Valbona Selimllarin, në publik qarkullon ajo “historia e verës”; që sa më shumë kalon koha aq më e mirë bëhet.

Para pak minutash misi i parë shqiptar na ka njohur me nipin e saj ose “me të bukurin e tezes”, siç e quan vetë Valbona. Ai quhet Soni dhe syzet e diellit nuk na pengojnë të shohim ngjashmërinë që ka mes tij dhe misit shqiptar. Për më tepër, ata duken si vëlla e motër...

Ç’fat Soni që ka një teze si Valbona Selimllari!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arta Bajrami e ashpër me Elhaidën: Ishte skandaloze
Fshatrat e Lushnjes formojnë koalicion: Bëni rrugën pastaj sillni kutitë e votimit »
Article Logic
Execution time: 0.0087590217590332
array(1) { ["section"]=> string(36) "nje-teze-si-valbona-selimllari-11600" }